14. 6. 2018

BLOG SE Z OSOBNÍCH DŮVODŮ PŘESTĚHOVAL.

PŘÍPADNÍ ZÁJEMCI O NOVOU ADRESU NECHŤ MI NAPÍŠÍ DO ZPRÁV AUTOROVI.

- Shairin -

Malá noční můra, aneb jak opustit (špatný) sen podle Shairin

5. dubna 2017 v 18:47 | Shairin |  Sny
Výsledek obrázku pro astrální těloZe včera na dnešek v noci se mi zdál opravdu ošklivý sen. Už dlouho jsem neměla noční můru, ale teď jsem jasně cítila, že to ta noční můra je. Naštěstí se mi ji podařilo zažehnat relativně rychle, ačkoliv když jsem se probudila, měla jsem z ní pěkný vítr ještě dlouhou chvíli. Zprvu jsem nevěděla proč, ale když se nad tím tak zamýšlím, tak to bude tím, že se mi trochu zintenzivnil můj pohled na sex jako na něco, co je dar a privilegium a neměl by se provozovat jen tak s někým náhodným. Proto mě ten sen tak vyděsil.

Šla jsem spát jako obvykle a ještě před spaním děkovala Konstruktivnímu Vesmíru za včerejší den a prosila Aramuel, aby mě uspala. Přišla v podstatě hned, a i když jsem cítila, že je tentokrát naše spojení trochu nejasné a vratké, ucítila jsem, jak si lehla na bok za mě a přikryla mě svým křídlem. Takto v bezpečí jsem v klidu po chvilce usnula.

Když jsem ve snu otevřela oči, stála jsem před zdí, kterou je oplocená naše zahrada, přede mnou chlápek, trochu menší výšky, holohlavý a usmíval se. Začali jsme spolu trochu flirtovat. On povídal něco ve smyslu, že je sice malý, ale že ostatní "věci" malé nemá. Po chvilce jsme padli na zem a souložili. Ano, je to divný sen, ale znáte to, ocitnete se ve snu a nevíte,co bylo, jen víte, co uděláte dál. Alespoň já mám sny na takovémhle principu založené. Ale dál. Když jsme jakože skončili, šla jsem za branku na plac před garáží, ještě jsem si vyběhla zkontrolovat něco ke sklepu a pak se zase vrátila. Na plácku se mezitím objevil Fíba, ten holohlavý chlap a ještě dva další. Tak jsem s nimi prohodila pár slov a chtěla odejít. Jenže jeden z nich řekl něco ve smyslu, že ne, že Fíba není táta, ale děda (ještě debilnější :O) a pomalu se ke mě všichni začali přibližovat a utvořili kolem mě kruh.
V tu chvíli mi došlo, že mě chtějí znásilnit. Tak to ne, řekla jsem si. Já tu taky vůbec nemusím být. Vždyť jsem přece ve snu! Tak odejdu, teď hned! Zavřela jsem oči a říkala nahlas chci pryč, jsem pryč, teď hned... Občas jsem otevřela oči a když jsem viděla, že jsem stále tam a oni se na mě vrhají, tak jsem si řekla, že jim ukážu. Že kdybych tady náhodou zůstala, tak tohle si za rámeček nedají. Tak jsem čapla toho, který se mě snažil strhnout na sebe na zem a kopala ho, mlátila pěstmi, jak jen mi to stist ostatních dovolil. Taky jsem mu dala pár hlaviček, až měl obličej celý zkrvavený. A do toho jsem pořád zavírala oči a opakovala, že chci pryč.

Pak jsem se propadla do tmy a cítila, jak se moje snové tělo a moje nadvědomí spojuje s tělěm. Bylo to jakoby jste leželi na matračce na moři. Pěkně se to pode mnou houpalo. Několikrát mě to chtělo vrátit zpátky do snu, ačkoliv jsem nevěděla, jestli do toho stejného. Fakt jsem zpátky nechtěla. Cítila jsem, jak se zase vše rozpojuje, ale silou vůle jsem se donutila probutit. Nahmatám telefon a koukám. Bylo 23:30 přesně. Chtěla jsem jít zase spát, ale bála jsem se usnout, abych se neprobudila zase mezi těmi chlápky. Tak jsem si došla na záchod a pak jsem ještě musela zkouknout jedno video na youtube, abych vůbec přišla na jiné myšlenky a uklidnila se (i teď je to ještě živé). Snažila jsem se udržet bdělá alespoň čtvrt hodiny, to většinou zabírá. Nakonec jsem usla krátce před půlnocí a zdál se mi nějaký jiný, normální sen. Nepamatuji si ho, ale naštěstí to nebyla žádná noční můra.

Pokud by někoho zajímalo, jak jsem se tedy dostala z noční můry (a z popisu snu to nepochopil), vysvětlím to ještě jednou ve zkratce:
  1. Uvědomila jsem si, že sním (ale nemusí to tak být vždy)
  2. Zavřela jsem oči a začala jsem si opakovat, že chci pryč, že chci odejít.
    To dělám i když si neuvědomím, že je to sen, ale chci se z něj i tak dostat. Prostě to vyplyne tak nějak automaticky. Někdy se přitom ještě dál bráním nepříteli (viz. včerejší sen), ale někdy se bránit/utíkat přestanu a prostě si jen sednu a nic nevnímám, vše ignoruju.
  3. Buď se ocitnu v jiném snu, nebo se probudím, případně cítím spojování, tak se snažím probudit silou vůle, abych se zase nevrátila.
  4. Když se úspěšně probudím, pokud to stihnu a neupadnu okamžitě znova do spánku, tak se snažím udržet se alespoň 5 ale lepší je 15 minut bdělá. Díky tomu se u mě minimalizuje šance, že se vrátím do stejného snu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Založeno : 29.01.2016
E-mail : amon21@seznam.cz
•••
Blog NENÍ aktivní
•••
Desing © Shairin 2017
•••
Odkaz na autory/zdroje obrázků v článcíh zobrazíte kliknutím na obrázek.
V případě, že obrázek neobsahuje odkaz, je mým dílem.
•••
Na veškerý obsah blogu se vztahují autorská práva. Kopírování bez souhlasu majitelky stránek je přísně zakázáno !
•••
© amon21.blog.cz 2018